Čas na serveru 17:25:37

Vlastimil Košvanec
U rabína

Id: 224401

U rabína

  •  / U rabína / Vlastimil  Košvanec

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 60 x 88 cm, značeno, popsáno a datováno 1916 vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, drobné poškození v malbě

zobrazeno: 1849x

Vyvolávací cena:

16 000