Čas na serveru 17:47:17

Vlastimil Košvanec
Zámek v Poděbradech

Id: 89801

Zámek v Poděbradech

  •  / Zámek v Poděbradech / Vlastimil  Košvanec

olej/pláto, rozměr 90 x 115 cm, signováno vlevo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2228x

Vyvolávací cena:
7 000

70 000

Příhozy: 76