Čas na serveru 22:50:58

Vlastimil Kuřil
Před stodolou

Id: 1413

Před stodolou

  •  / Před stodolou / Vlastimil Kuřil

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:

14.10.2014, 20:18:00

14.10.2014 20:11 5 500 Kč