Čas na serveru 04:19:14

Vlastimil Rada
Benátky

Id: 499305

Benátky

  •  / Benátky / Vlastimil Rada
  •  / Benátky / Vlastimil Rada
  •  / Benátky / Vlastimil Rada
  •  / Benátky / Vlastimil Rada

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 36 x 42 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, rámováno, poškozený rám, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

zobrazeno: 2771x

Vyvolávací cena:

26 000