Čas na serveru 17:48:17

Vlastimil Rada
Cikánka

Id: 163914

Cikánka

  •  / Cikánka / Vlastimil Rada
  •  / Cikánka / Vlastimil Rada
  •  / Cikánka / Vlastimil Rada
  •  / Cikánka / Vlastimil Rada

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 1893x

Vyvolávací cena:
500

3 200