Čas na serveru 13:51:36

Vlastimil Rada
Dívčí akt

Id: 2021

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr plátna 69 x 54,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 43, lokálně poškozená malba protlačením, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2299x

Vyvolávací cena:
9 500

16 000