Čas na serveru 07:28:18

Vlastimil Rada
Husité

Id: 341301

Husité

  •  / Husité / Vlastimil Rada
  •  / Husité / Vlastimil Rada
  •  / Husité / Vlastimil Rada

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 17 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta mírně poškozena

zobrazeno: 1202x

Vyvolávací cena:

3 200