Čas na serveru 14:26:16

Vlastimil Rada
Jarní tání

Id: 313102

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Vlastimil Rada

olej/karton, rozměr 29 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1211x

Vyvolávací cena:

21 000