Čas na serveru 13:17:17

Vlastimil Rada
Kostelík v dáli

Id: 288806

Kostelík v dáli

  •  / Kostelík v dáli / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 35 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, mírně zprohýbané plátno, stav viz foto,po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:
2 200

13 500