Čas na serveru 13:45:28

Vlastimil Rada
Krajina

Id: 232801

Krajina

  •  / Krajina / Vlastimil Rada
  •  / Krajina / Vlastimil Rada
  •  / Krajina / Vlastimil Rada
  •  / Krajina / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 53 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno, v malbě vytlačené místo

zobrazeno: 11723x

Vyvolávací cena:

9 000