Čas na serveru 12:34:19

Vlastimil Rada
Lesní potok

Id: 36802

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Vlastimil Rada

pastel/papír, velikost listu 27 x 19 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1841x

Vyvolávací cena:
800

2 300