Čas na serveru 07:01:55

Václav Rabas
Letní den

Id: 112109

Letní den

  •  / Letní den / Václav Rabas
  •  / Letní den / Václav Rabas
  •  / Letní den / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 34 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3608x

Vyvolávací cena:

34 000

Účastníci: 19

Příhozy: 52