Čas na serveru 08:35:28

Vlastimil Rada
Na břehu

Id: 369204

Na břehu

  •  / Na břehu / Vlastimil Rada
  •  / Na břehu / Vlastimil Rada
  •  / Na břehu / Vlastimil Rada
  •  / Na břehu / Vlastimil Rada

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:
2 800

11 500