Čas na serveru 13:19:55

Vlastimil Rada
Na poli

Id: 161303

Na poli

  •  / Na poli / Vlastimil Rada
  •  / Na poli / Vlastimil Rada
  •  / Na poli / Vlastimil Rada

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1322x

Vyvolávací cena:
400

1 300