Čas na serveru 14:15:12

Vlastimil Rada
Pohled na vesničku

Id: 2374

Pohled na vesničku

  •  / Pohled na vesničku / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 29,5 x 66,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, obraz byl vystaven na výstavě Umělecké besedy, v Alšově síni v roce 1953 viz štítek na zadní straně

zobrazeno: 3790x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 51