Čas na serveru 12:29:10

Vlastimil Rada
Sběratel starožitností

Id: 94212

Sběratel starožitností

  •  / Sběratel starožitností / Vlastimil Rada

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1229x

Vyvolávací cena:
1 200

4 700