Čas na serveru 14:02:13

Vlastimil Rada
Stavení u potoka

Id: 163701

Stavení u potoka

  •  / Stavení u potoka / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2471x

Vyvolávací cena:

22 000