Čas na serveru 10:39:24

Vlastimil Rada
Stavení u potoka

Id: 163701

Stavení u potoka

  •  / Stavení u potoka / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3000x

Vyvolávací cena:

22 000