Čas na serveru 07:14:38

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

U koní

  •  / U koní / Vlastimil Rada
  •  / U koní / Vlastimil Rada
  •  / U koní / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3601x

Vyvolávací cena:

84 100

Příhozy: 84