Čas na serveru 20:07:28

Vlastimil Rada
Ulice

Id: 2040

Ulice

  •  / Ulice / Vlastimil Rada
  •  / Ulice / Vlastimil Rada
  •  / Ulice / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr plátna 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4171x

Vyvolávací cena:
9 500

21 500