Čas na serveru 14:17:13

Vlastimil Rada
Vesnička pod kopcem

Id: 39901

Vesnička pod kopcem

  •  / Vesnička pod kopcem / Vlastimil Rada

olej/plátno, rozměr 32 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, novodobě rámováno, obraz v dobrém původním stavu, na zadní straně pozůstalostní razítka

zobrazeno: 2979x

Vyvolávací cena:
3 800

13 500