Čas na serveru 18:29:56

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 1727

Dívka

  •  / Dívka / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 28 x 19 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3662x

Vyvolávací cena: