Čas na serveru 00:33:02

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 1727

Dívka

  •  / Dívka / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 28 x 19 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2830x

Vyvolávací cena: