Čas na serveru 21:44:24

Vlastimil Zábranský
Dívka s trnovou korunou

Id: 357201

Dívka s trnovou korunou

  •  / Dívka s trnovou korunou / Vlastimil Zábranský

olej/plátno, rozměr 39,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše lehce poškozená, oděrky na rámu

zobrazeno: 1795x

Vyvolávací cena:

92 000

Účastníci: 20

Příhozy: 93