Čas na serveru 01:58:42

Vlastimil Zábranský
Dvojice - plavky

Id: 392602

Dvojice - plavky

  •  / Dvojice - plavky / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, malba na několika místech přilepená na sklo

zobrazeno: 900x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 59