Čas na serveru 16:39:36

Vlastimil Zábranský
Hleď, Evo - ruce

Id: 376205

Hleď, Evo - ruce

  •  / Hleď, Evo - ruce / Vlastimil Zábranský

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 984x

Vyvolávací cena:

14 100