Čas na serveru 03:38:13

Vlastimil Zábranský
Merkur

Id: 390701

Merkur

  •  / Merkur / Vlastimil Zábranský

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložena stránka z časopisu ...and you, kde byl obraz publikován

zobrazeno: 7334x

Vyvolávací cena:

39 500