Čas na serveru 05:48:03

Vlastimil Zábranský
Muž se šuplerou

Id: 396401

Muž se šuplerou

  •  / Muž se šuplerou / Vlastimil Zábranský

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, zvlněný papír

zobrazeno: 2847x

Vyvolávací cena:

17 600