Čas na serveru 18:33:56

Vlastimil Zábranský
Náhrdelník

Id: 392601

Náhrdelník

  •  / Náhrdelník / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 46 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 795x

Vyvolávací cena:

91 000

Účastníci: 19

Příhozy: 85