Čas na serveru 10:47:41

Vlastimil Zábranský
Název

Id: 480701

Název

  •  / Název / Vlastimil Zábranský

kombinovaná tachnika, olej/papír, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 8977x

Vyvolávací cena:
9 000

70 001

Účastníci: 25

Příhozy: 60