Čas na serveru 03:00:50

Vlastimil Zábranský
Portrét

Id: 1068

Portrét

  •  / Portrét / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 40,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole ZÁBRANSKÝ, datováno na zadní straně 1997, zaskleno, rám lehce poškozen, původní stav

zobrazeno: 3412x

Vyvolávací cena:
10 000

15 500