Čas na serveru 23:08:41

Vlastimil Zábranský
Portrét

Id: 376206

Portrét

  •  / Portrét / Vlastimil Zábranský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1345x

Vyvolávací cena:
2 800

7 000