Čas na serveru 21:39:27

Vlastimil Zábranský
Věž

Id: 33307

Věž

  •  / Věž / Vlastimil Zábranský
  •  / Věž / Vlastimil Zábranský

tempera/papír, velikost celého listu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1533x

Vyvolávací cena: