Čas na serveru 11:51:32

Vlastimil Zábranský
Věž

Id: 33307

Věž

  •  / Věž / Vlastimil Zábranský
  •  / Věž / Vlastimil Zábranský

tempera/papír, velikost celého listu 30 x 23 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2740x

Vyvolávací cena: