Čas na serveru 06:24:25

Vlastislav Hofman
Harachov

Id: 2182

Harachov

  •  / Harachov / Vlastislav Hofman

pastel/lepenka, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, vlevo dole popis, zaskleno, obraz zaprášen, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena:
9 500

14 500