Čas na serveru 00:09:36

Vlastislav Hofman
Modlitba

Id: 193636

Modlitba

  •  / Modlitba / Vlastislav Hofman

barevná kresba/papír, rozměr 49 x 67 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 957x

Vyvolávací cena:
800

2 600