Čas na serveru 06:11:55

Vlastislav Hofman
Návrh divadelních kostýmů

Id: 33411

Návrh divadelních kostýmů

  •  / Návrh divadelních kostýmů / Vlastislav Hofman

kombinovaná technika/ papír, rozměry ve výřezu 27 x 14,5 cm; 27 x 15,7 cm; 27 x 14,2 cm; signováno monogramem vpravo dole, datováno 1920, popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1131x

Vyvolávací cena:

1 700