Čas na serveru 12:21:19

Vlastislav Hofman
Od Karlova mostu

Id: 121807

Od Karlova mostu

  •  / Od Karlova mostu / Vlastislav Hofman

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1334x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

21.3.2018, 19:33:00

21.3.2018 19:28 1 800 Kč