Čas na serveru 10:58:20

Vlastislav Hofman
Portrét

Id: 340802

Portrét

  •  / Portrét / Vlastislav Hofman

olej/plátno, rozměr 51 x 36,5 cm, značeno na zadní straně blindrámu a vlevo nahoře H, razítko umělecké sbírky na zadní straně, oboustranný obraz, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 5984x

Vyvolávací cena:

28 000