Čas na serveru 11:26:14

Vlastislav Hofman
Postava

Id: 1483

Postava

  •  / Postava / Vlastislav Hofman

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 13,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2754x

Vyvolávací cena:
900

1 700