Čas na serveru 12:11:55

Vlastislav Hofman
Postava

Id: 1483

Postava

  •  / Postava / Vlastislav Hofman

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 13,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2375x

Vyvolávací cena:
900

1 700