Čas na serveru 21:40:11

Vlastislav Lachout
Modrá iluze II.

Id: 1285

Modrá iluze II.

  •  / Modrá iluze II. / Vlastislav Lachout

olej/plátno, rozměr plátna 140 x 115 cm, signováno vpravo dole, na obrazu odřeniny a protlačení, pravá horní část rámovací lišty odlomena, původní stav

zobrazeno: 1503x

Vyvolávací cena:

12 500