Čas na serveru 11:56:43

Vlastislav Lachout
Podivný příběh u řeky

Id: 918

Podivný příběh u řeky

  •  / Podivný příběh u řeky / Vlastislav Lachout

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vpravo dole LACHOUT, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2460x

Vyvolávací cena:
7 000

7 000

20.3.2014, 21:25:00

20.3.2014 19:13 7 000 Kč