Čas na serveru 04:58:28

Vlastislav Lachout
Praha

Id: 110801

Praha

  •  / Praha / Vlastislav Lachout

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, lokálně protlačené, lokálně odloupnutá barva, rámováno

zobrazeno: 4209x

Vyvolávací cena:

4 700