Čas na serveru 21:22:42

Vlastislav Lachout
Řeka

Id: 1001

Řeka

  •  / Řeka / Vlastislav Lachout
  •  / Řeka / Vlastislav Lachout
  •  / Řeka / Vlastislav Lachout

olej/plátno, rozměr plátna 84 x 100 cm, signováno vpravo dole LACHOUT, drobně oloupaná malba, zvlněné plátno, lehce odřený rám, původní stav

zobrazeno: 3003x

Vyvolávací cena:

4.6.2014, 20:02:00

4.6.2014 19:59 5 000 Kč