Čas na serveru 11:53:16

Vlastislav Lachout
Slatina

Id: 22602

Slatina

  •  / Slatina / Vlastislav Lachout

olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno na zadní straně, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 1649x

Vyvolávací cena:

3.3.2016, 22:34:00

3.3.2016 20:57 3 500 Kč