Čas na serveru 06:00:59

Vlastislav Lachout
Zahradní slavnost

Id: 897

Zahradní slavnost

  •  / Zahradní slavnost / Vlastislav Lachout

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 135 cm, signováno vlevo dole LACHOUT, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2819x

Vyvolávací cena:
10 000

22 000