Čas na serveru 23:00:57

Vojtěch (Adalbert) Brechler
Hrad Křivoklát, II. nádvoří

Id: 460102

Hrad Křivoklát, II. nádvoří

  •  / Hrad Křivoklát, II. nádvoří / Vojtěch (Adalbert) Brechler

akvarel/papír, rozměr listu 20,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 299x

Vyvolávací cena:

14 000