Čas na serveru 08:37:41

Vojtěch (Adalbert) Brechler
Rybář na jezu

Id: 251001

Rybář na jezu

  •  / Rybář na jezu / Vojtěch (Adalbert) Brechler

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 2225x

Vyvolávací cena:

26 500