Čas na serveru 14:38:13

Vojtěch Bartoněk
Dívka

Id: 203802

Dívka

  •  / Dívka / Vojtěch Bartoněk
  •  / Dívka / Vojtěch Bartoněk
  •  / Dívka / Vojtěch Bartoněk

olej/plátno, rozměr 31 x 26 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

12 000