Čas na serveru 12:14:48

Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů

Id: 140202

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Vojtěch Bartoněk

olej/plátno, rozměr každého 42 x 28 cm, signováno vždy vpravo dole, volné v rámu, poškozené rámy

zobrazeno: 1015x

Vyvolávací cena:
6 000

16 500