Čas na serveru 06:09:09

Vojtěch Bartoněk
Laškující mnich

Id: 222302

Laškující mnich

  •  / Laškující mnich / Vojtěch Bartoněk

olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován,po

zobrazeno: 1768x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 54