Čas na serveru 06:26:14

Vojtěch Bartoněk
Na malostranském zápraží

Id: 87501

Na malostranském zápraží

  •  / Na malostranském zápraží / Vojtěch Bartoněk

olej/karton, rozměr 27 x 26,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1904, oboustranná malba, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1148x

Vyvolávací cena:

13 500