Čas na serveru 14:03:40

Vojtěch Bartoněk
Pradlenka

Id: 58502

Pradlenka

  •  / Pradlenka / Vojtěch Bartoněk

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17 cm, signováno vpravo dole, hnědé skvrny na papíře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1086x

Vyvolávací cena: